Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan kell Boa Constrictort...

Hogyan kell Boa Constrictort tartani?

Figyelt kérdés

Még sosem volt hüllő háziállatom, de nagyon szeretem az óriáskígyókat, azért szeretnék venni egy Boa Constrictort.

Azt olvastam, jó lehet kezdő kígyónak.


Azoktól kérdezem, akiknek tapasztalatuk van.

Hogy kell tartani és jól bánni vele?

Mennyire veszélyes?

Mire kell figyelni?

Hogy kell etetni?


Úgy összességében milyen tartani mondjuk egy kutyához vagy cicához képest?



2023. máj. 28. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, apportírozni nem fogsz tudni vele.
2023. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Doktor Bubó majd megmondja.
2023. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Google is létezik

Beírod hogy boa constrictor tartás és olvasgatsz

2023. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat.

Azért írtam ki a kérdést, mert olyanok tanácsát szeretném kikérni, akiknek első kézből van tapasztataluk az ilyesmiben.

2023. máj. 28. 15:04
 5/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
87%

Kérdező sajnos a GyK-n nem olyan pörgős a Hüllők kategória. Sok a megválaszolatlan kérdés s amire érkezik válasz az is legfeljebb 1-2 :/

Sajnos én sem tudok saját tanácsot adni, viszont tudom ajánlani Facebook-on az “Exoticlub (az egzotikus állattartás csínja-bínja)” nevű csoportot. Ott sok segítőkész ember tud mindenféle hasznos tanáccsal ellátni s ha valaki esetleg hülyeséget ír azt hamar helyreteszik. Na meg elég népszerű fajról van szó szóval már most is biztos van sok bejegyzés velük kapcsolatban.

2023. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!