Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudok vásárolni Királykobrát?

Hol tudok vásárolni Királykobrát?

Figyelt kérdés
Aminek már eltávolították a méregfogait. Van egy 410cm/230cm/170cm akváriumom. Csoda szép,igen. A halakat nem szeretem,Noé sem vitte fel a bárkájára. Eddig csak remeterák család lakik benne,az egyik részében. A másik részét elválasztottam. Alapból sincs szükségük állandóan a vízre a remetéimnek,szóval a szomszédban egy Királykobrát szeretnék.

2023. jún. 27. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Na, összegyűltek a 13 éves zoológusok itt a gyakorin...látszik, hogy nyári szünet van.
2023. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a budapesti vagy a debreceni állatkertben, illetve a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület herpetológiai csoportjánál, vagy az MTA Ökológiai Kutatóközpontjánál.
2023. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. Az állatkertekben már próbáltam érdeklődni. Kevés sikerrel. Az MTA-ról még nem olvastam korábban,ez jól hangzik. Köszönöm szépen!
2023. jún. 28. 09:20
 14/17 A kérdező kommentje:
8. hozzászóló. Ha többet olvastál volna a keleti országok kultúrájával kapcsolatos könyveket,akkor tudnád,hogy Indiában és Délkelet-Ázsiában találkozhatsz kígyóbűvölőkkel,akik valamilyen zenére tisztelegnek és táncias mozdulataikkal Királykobrával a kezükben, varázslatos,természetfelettinek érezhető hangulatot varázsolnak egy zöld szőnyegen. ..és ökör az,aki mondja. :)
2023. jún. 28. 09:35
 15/17 Thunderfairy ***** válasza:
93%

Nehogy már komolyan vedd 12-es. Már az akvárium is kicsi egy ilyen kigyónak. Plusz tudja e a kérdező mivel etetni? Úgyanis a királykobra nem átlagos zsákmányálaton él. Aki akar utána nézhet hogy mit eszik. Direkt nem írom le. Megnőhet akár 5 és fél méteresre is. Áhhh...


Hagyjuk ezt a kérdést enyiben.

2023. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az akvárium egyáltalán nem kicsi. Egy átlagos Királykobra közel sincs 5 méteres,és a 170 cm magasság még akkor is elég lenne,ha állandóan fenyegetve érezné magát. Siklókkal etetném,vagy valamilyen más kígyókkal,utána úgy sem fog zabálni legalább 20 napig.
2023. jún. 28. 09:46
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#14 Jól van Pistike...persze, besétász egy állatkereskedésbe, hogy:

-Csókolom kérek szépen egy királykobrát!

-Méregfoggal, vagy anélkül?

-Méregfog nélkül, mert anyukám csak azt engedte meg.

-12500 forint lesz.

-Köszönöm, csókolom.

Utána felébredsz és bilibe lóg a kezed....

2023. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!