Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljak a teknősömmel a...

Mit csináljak a teknősömmel a tóban?

Figyelt kérdés

Össze lett rakva neki egy jó tó 2 szűrővel minden tiszta nem kaphatott betegséget a víz is elég meleg, 2 napot volt kint eddig egyhuzamban, de nem evett az alatt semmit. Frissen berendezett tó nincs benne semmi ennivaló amit ehetnek a tápjan kívül és a halakat sem ette.


Most visszahoztam az akváriumban, de ott se evett már 1 napja így összesen 3 napja nem evett.


Teljesen energikus nem sípoló az orra semmi baja nincs, de nem szereti a változást ezért most nem eszik meg bent sem.


Ugye ha éhes lesz enni fog? Vagy van valami jó tanács?



2023. aug. 15. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2023. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4 éves
2023. aug. 15. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ékszerteknős?
2023. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kínai csikosnyakú

Páncélja olyan 25 cm hosszú most éppen nem olyan kicsi

2023. aug. 15. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ékszerteknőseink vannak. Télen bent, nyáron kint. Amikor be vagy kivisszük őket, akkor előfordul, hogy egy hétig nem esznek a környezetváltozás miatt. A kisebbik teknősünknél fordul elő ez gyakrabban, vagy olyankor amikor a nagyobb bántja és külön kell tenni..


Én úgy hallottam, hogy 1 hónapig is simán kibírják étel nélkül, de ha mondjuk 1- 1.5 hét után sem eszik, akkor szerintem megnézetheted állatorvossal, az a biztos.

2023. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel elkezdett enni azóta folyamatosan értettem. Most annyi kaja van benne, hogy szerintem meg lenne 2 hónap is az éhség sztrájkával. Kivettem a tóba így tele tankolva szóval most durcaskodhat egy darabig akkor is oda fogom szórni neki
2023. aug. 17. 23:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsére rendbe jött a helyzet!
2023. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pont azért volt az első kérdésem hogy mennyi idős, mert idősebb korban nem gond, ha nem eszik egy ideig. A környezetváltozás, a stressz, bármennyire is paradicsomi helyre kerül át, kiválthatja belőlük, hogy nem esznek pár napig. Azóta minden rendben, meg fogja szokni az új helyet.
2023. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig három naponta egyszer behoztam etetni most pedig már ráfanyarodott a kinti evésre is, de most még hamarosan jöhet vissza bentre is, de így jövőre kint töltheti az egész nyarat!
2023. szept. 6. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:
szuper, nagyon jó lesz neki :)
2023. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!