Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kb mekkorára nőhet egy 70x30cm...

Kb mekkorára nőhet egy 70x30cm es terráriumban egy sárgafülű ékszerteki? Illetve van olyan hogy a hely szűkében nem széltében növekszik hanem egyre púposabb lesz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a hely, akkor egyszerűen nem nő tovább semerre sem. A páncélja kb. ujjak nélküli tenyér nagyságúra nő. /Nekem ilyen aquaterráriumban az 5 éves tekim kb. ekkora./
2010. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is vannak teknőseim, nekem az egyik kb egy kisebb tenyérnyi ő 6 év körül van, és van egy másik amelyik 2-3 évvel lehet idősebb és ő meg kb 25 cm hosszú és 15 cm széles, gyönyörü domború a háta. A kisebb télem egy akkora helyen van mint a tiéd nyárom meg kint a naggyal együtt a kerti tóban. A nyári időszak alatt hatalmasat nő, úgyhogy a következő télen be kell szereznem egy nagyobb terráriumot neki. De van a családban egy másik teki amit akkor kapott a gazdi amikor én a nagyobbat. Az a teki mindig egy 40x30cm helyen volt, meg is látszik a két teki között. Az utóbbi szinte semmit nem nőtt. Picike és a páncélja is lapos. Úgyhogy a páncél púpossága egyedtől függ, nem a helytől.
2010. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most ez a kérdés halál komoly? Basszus ez egy állat, ahogy nő, egyre nagyobb hely kell neki, ahol tud úszkálni, plusz kövek amire ki tud mászni napozni (lámpa kell a terrárium mellé)
2010. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk 4 teknősünk volt,mindegyiknek külön-külön 300 literes akváriumot készítettünk.
2010. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40-45 cm, és kérem felejtse el mindenki azt a hülyeséget, hogy kisebb helyen kisebbre nő...
2010. okt. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!