Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Látszik ha a sisakos kaméleon...

Látszik ha a sisakos kaméleon csontja eltört?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos Sisakos kameleonom.jó étvágya van,rendszeres kap vitamin port a kezemet is megszokta már..viszont ma kivettem.leültem a földre ahol a kezembe volt.és véletelenül leszedült és koppant egyett.iszonytosan megijedtem.ez 30 perce volt.csak ált a padlon.utánna vissza mászott a kezemre.és az egyik lábát a farkával nyujtogatta.de ugynolyan erős szoritása van ugyanugy tud menni.ha valamielye eltörött volna akkor azt észrevenném?nem igy viselkedne.kérem valaki segitsen.nagyon megijedtem. Már több mind 1 hónapja van nálam.
dec. 5. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ha pl. bordája tört el, azt nem evszed észre kívülről.

1-2 napig figyeld, eszik-e, mászkál-e rendesen, ha bármi szokatlant észlesz, orvos.

Én inkább azon gondolkodnék el, hogy a kaméleon, amely normális esetben egészéletét a fán tülti, MIÉRT esik le a kezedről.

Vagy alapból van valami baja, amit jól titkol (az utolsó pillanatig titkolják a betegséget, általában mire észreveszed, más nagyon súlyos a gond), vagy stressz miatt.

Azt ugye tudod, hogy az összes hüllő közül a kaméleon a legstresszérzékenyebb állat? Nem kellene fogdosni, kézbe venni, mert az neki nem jó, Nem szeeti. Békén kell hagyni a helyén, és csak nézegetni. Mindent a szemnek, semmit a kéznek...

dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!