Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hüllőknél hogy működik ez a...

Hüllőknél hogy működik ez a lámpa kapcsolásos dolog?

Figyelt kérdés

Életem első hüllőjét fogom megvásárolni és elég tudatlan vagyok, természetesen utána olvastam sok mindennek és sok videót is néztem, de erről a lámpa fel le kapcsolásról sok mindent nem tudtam meg. Mikor kellene fel vagy le kapcsolni?

Tegyük föl ha 9 kor kelek onnan számít neki a 24 óra vagy hogy van ez, bocsánat hogy tudatlan vagyok, de érdekelne nagyon!? :)



jan. 10. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
A 24 óra nem azt jelenti, hogy mindig be van kapcsolva? Így nem értem a kérdést:'D
jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A lámpa időzítőre gondolsz?

[link]


Nekem ilyen van, bedugom a lámpát ebbe, és a lenyomom a pöcköket az szerint, hogy mikor akarom hogy menjen a lámpa pl. 8-tól 18-ig.

jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De egésznap egyértelmű 24 óra 1 nap

Csak annyit nem ertek hogy például barátnőm mondta mert neki van hüllő hogy este le kell nekik kapcsolni a lámpát, tehát ennyiből nem értem. :')

jan. 10. 22:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik hüllőt sem kell 0-24ben világítani. Sőt. A természetben mindenhol van éjjel/nappal váltakozás, ahol hüllők élnek és ezzel a hőmérséklet is visszaesik. Kényesebb fajoknál kell plusz melegítéssel megoldani a szobahőmérsékletnél magasabb hőfokot éjjelre, de azt melegítőlappal szokás vagy fény nélküli izzóval.
jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit nem értesz!


Beállítod az időzítőn a pontos idő, utána meg a bekapcsolt órákat, hogy mondjuk reggel 7- től este 8-ig világíston.

Elég egyszerű dolog.

jan. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Meg egyébként beszéljünk már konkrétumokról!

Konkrétan milyen hüllő, mert nagyon nem mindegy!

Olvass utána az adott hüllő természetes élőhelyének, és azt kell leutánozni.

Mennyit süt ott a nap (nyilván nem napi 24 órát) milyen erősen, mennyi uv van benne...

És úgy kell neki világítani, minőségben, mennyiségben, erősségben.


Az időkapcsoló azért van, hogy kapcsolgasson, tehát nem neked kell lekapcsolni este.

..... Vagy nem értem, hol akadtál el..

jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából ezt se értem:


"De egésznap egyértelmű 24 óra 1 nap"


Mi az egyértelmű??!!


Hogy 1 nap 24 óra, vagy hogy egész nap kell világítani???


Próbálj már meg egyértelműbben fogalmazni, nem ilyen ömlesztve ideírni a gondolataidat.

jan. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell egész nap világítani semelyik hüllőre sem.
jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A normális válaszolóknak köszönöm! :)) Akik pedig ilyen támadó stílusban írták, ti menjetek a francba.
jan. 11. 13:12
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Oké, szóval nem elég, hogy megfogalmazni se tudod a saját problémádat, annyit se tudtál felfogni, hogy kézzel lábbal segíteni akarunk, csak hogy neked, meg az állatodnak jó legyen, de igazából az se derült ki, mi a problémád.

" 9 kor kelek onnan számít neki a 24 óra "

Ilyen és ehhez hasonló összefüggéstelen csapongásokra próbál meg valaki segíteni, és te küldöd el a francba... Az igen! Veregesd vállon magad!

jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!