Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék csinálni egy vitrinb...

Szeretnék csinálni egy vitrinből egy nagy álló terráriumot kaméleonnak?

Figyelt kérdés
Na az a lényeg hogy ugye a vitrinből kiveszem a polcokat. Telejesen üveg vitrinről van szó,az aljára az egyik polcot akarom tenni illetve azt körbe nyomni fbs ragasztóból. A tetejét le lehet csavarozni ez azt egészben terráriumi hálóval befedni a lámpának. Viszon a fűtést nem tudom mivel oldjam meg,milyen erős fűtő lámpa kéne? A vitrin 180cm magas. Fűtőlap+lámpa elég lehet? A belsejébe kötelek,növények és egy nagy ág kerülne. Párásítóval és autómata itatóval
febr. 16. 13:57
 1/2 anonim válasza:
Én úgy hallottam pár ismerostol hogy elég ha van egy erősebb melegítő lámpa és egy valami amire fel tud mászni közel a lampahoz mivel ha fázik oda talál úgy is. (Ja és a kameleon el van 15'C-n persze ez nem egészséges de túl élik az éjszakát ezen a hőfokon)
febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fűtés: legyen megfelelő hőlépcső, tehát ő maga tudja kiválasztani, hogy melyik szintre megy a hőigényéhez igazodva.

Páratartalom: úgy alakítsd ki, hogy legyen megfelelő szellőzése, de ugye a magas páratartalom tartásához valamennyire "dunsztban" kell lennie, szóval a felső szellőzőrács kisebb is lehet, mint a felső rész.

Műszikla: ha hungarocellből készítesz "sziklát", akkor csempéhez való fuga anyaggal tudod az eleségállatoktól megvédeni, rágás állóvá tenni + színezni.

febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!