Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gyorsan mozognak a gekkók?

Gyorsan mozognak a gekkók?

Figyelt kérdés
Ha a kezünkben tartjuk megharapnak?
2010. dec. 10. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Madagaszkári nappaligekkóról tudok nyilatkozni, nekem az van elszabadulva a lakásba.


http://www.youtube.com/watch?v=DbcPOAKm3r8


Áh nem tud nagyot harapni, béna, de megfogni se lehet, viszont okos. Simán tudja, bemegy magától a nyitott akváriumába és kajál ha berakok neki tücsköt, meg akkor is bemegy ha fázik. Általában a lakásban 25 fok van nálam. Néha felmegy akvárium tetejére is süttetni a hasát mer ott jól fűti a neon alulról :)

De a nap legnagyobb részében fönt mászkál a falon, plafonon. Mondjuk én hagyom had legyen szabad. Hozzánk nem jön túl közel, fél tőlünk.

2010. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg rászoktattam, hogy egy nagy csipeszről adok neki néha mézet. Ezért már az üres csipeszre is ráharap ha meglátja. Édesszájú, szereti a mézet nagyon :)
2010. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. dec. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!