Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A leopárd gekkóm nem eszik ....

A leopárd gekkóm nem eszik . Van valami baja?

Figyelt kérdés
2 napja kaptam és azóta nem evett meg semmit leht valami baja vagy csak nem éhes (pont ma vedlett )
2011. jan. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit adtál neki enni?
2011. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tücsök lisztkukac
2011. jan. 5. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi! Új hely, vedlett is, hagyd békén egy kicsit. A hüllők türelemre tanítanak, másképp ketyeg a biológiájuk, mint az emlősöknek. Majd fog enni, csak most ne zaklasd egy ideig, ne vedd ki, legyen neki elég búvóhely, stb. Amúgy meg éjszakai állat, szóval túl nagy aktivitást (evés) ne várj tőle nappal.

Este etesd meg, éjszaka, ha van egy kis beszűrődő fény, majd elvadászgat magának.

Nem te kérdezted az uv lámpát? Remélem nem perzseled szét!

2011. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A gekko ha vedlik megeszi a saját vedlését is, hogy ne veszítsen sok ásványi anyagot, így lehet hogy ezért sem éhes. Új hüllő beszerzésekor én az első 3 napban nem is szoktam etetni őket, feleseleg. Utána elhet próbálkozni, de saját tapasztalatom, hogy első pár hétben amég téged lát nem eszik. Viszont nekem a toke és a leo gekkom is éjszaka nagyon virgonc volt, amikor nem mászkált senki a lakásban már az első napokban is.
2011. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!