Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen napozója legyen az...

Milyen napozója legyen az ékszertekijeinknek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni két kis sárgafülű ékszertekit, és most rendezgetjük az akváriumukat. Nincs túl sok pénzünk, így napozónak kerestünk egy nagyobbfajta követ anyukámék kertjében :D viszont ezt annak idején a bükkből hoztuk, tehát valószínűleg mészkő. Ez probléma lehet? Még nem tettük bele az akváriumba, úgyhogy nem késő...

Ha nem egészséges, szerintetek miből legyen a napozó? Vagy milyen kő felel meg?

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 17. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A mészkő nem lesz jó, mert oldódhat a vízben. Én sem akvarisztikában vettem napozót, egyszerűen a hegyekből hoztam egy nagy követ, annak a tetejét flex-szel simára csiszoltuk (nem könnyű művelet), azóta az a napozó.
2011. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi romániából egy fójómederből hozttunk gyönyörű követ lapos teteje alja a kő szürke és fehér csíkos kb.15cm2a felső terulete
2011. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy nagyobbacska folyami kő teljesen megteszi. A lényeg hogy lépcsőzetes legyen. Én csemperagasztóból csináltam külön nekik. 600ft 5kg és ebből nem 1et lehet csinálni:) (de előtte áztasd)
2011. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!