Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol? Lehetséges? Nagyon...

Hol? Lehetséges? Nagyon szeretném! XD

Figyelt kérdés
Hol lehetne Magyarországon ki fizethető áron vásárolni 1 bébi tigris pitont vagy 1 boa constrictort ? Lehetséges ez engedély nélkül is ? Esetleg tenyésztő is kommentezhet... Remélem majd tudunk üzletelni :)
2011. jan. 23. 23:14
1 2
 1/11 tetris ***** válasza:
24%

Biztos, hogy ez kell neked?

Anyád is ennyire akarja ezt?

A szomszédok is örülnének?

Szerintem nagyon-nagyon drága megvenni, kismillió engedély kell hozzá, körülményes a tartása, könnyen megbetegszenek, nehezen szaporodnak fográsban, külön szakismeret kell a tartásukhoz, sokat esznek, sokat kakálnak, büdösek, rondák, félelmetesek, veszélyesek és még buták is. A gazdit nem ismerik fel. Állandóan csak alszanak. Téged is megesznek, agyonmarnak, megfojtanak. Kell ez neked?

2011. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz venni elég sok helyen boát 10-15 körül, tigrist 15-30 körül. Elvileg szárm. papirt adnak hozzá (vagy kéne) De az irásodból levonva elég fiatal lehetsz, szerintem kezdj esetleg vmi egyszerűbbel, pl. királypiton.
2011. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vszeg nem látott még közelről kigyót........ csak a belénevelt hüllőundor árad belőle..:)
2011. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
0%
Igen hülőundor! Hogy tudjátok kedvelni ezeket a randaságokat? Ha ránézek egy kígyóra, olyan érzésem van, hogy az egy óriási nagy félelmetes földigiliszta. És egy ilyet megfogni? Fúoáj!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A bőre nem nyálkás, hanem fénylik, ahogy visszaveri a fényt... [link]

giliszta, csak mert nincsenek lábai? Evolúció...


Egyes óriáskigyóknak maradt kis csökevénye, emléke a volt végtagnak... [link]

És a lábatlan gyikoktól is undorodsz? [link]

Én mit látok a kigyókban? Szépséget és eleganciát.

Szépség a sokezer féle variációban és szinkavalkádban, eleganciát a mozgásukban... számomra erőt sugároznak.


Egyébként a tőlük való félelem eleve onnan eredhet, hogy a Biblia szerint a kigyó volt aki Évát az almába harapásba csábitotta, tehát eleve nem "pozitiv" karakter... [link]

De mi van az orvostudománnyal? Szimbólumaként jeleniti meg a kigyókat... [link]

A vedléssel egyre nagyobbak és szebbek lesznek, az irodalomban is sokszor a kigyó mint újjászületés jelképe jelenik meg...

De a valágban ártanak vkinek vmit?? :) Nem. Szerintem csodálatosak.

2011. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetris ***** válasza:

Egészen elérzékenyültem, hogy mennyire kedveled ezeket az élőlényeket.

De én akkor is félek tőlük.

2011. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyosak, de magyarországon nem lehet FIZETHETŐ áron vásárolni kígyót vagy tigrist, meg igaz sok engedély is kell hozzá... De aranyosak^^ És egyáltalán nem buták, az egyik legintelligensebb állatfaj...

Ne sértésnek...

Nol (=

2011. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket főleg neked 00:52 , teljes mértékben eggyet értek veled :). A többiek ti meg tudjátok hová menyjetek... Főleg az első kommentező ... Ki kíváncsi arra hogy te mit gondolsz ? Hogy így ijjesztő meg amúgy ronda ... Én ezt a kérdést nem azért raktam fel hogy ienekkel írkáljátok tele hogy ronda meg nyálkás meg büdös stb... Hanem azért mert én nagyon szeretem őket és teljesen ugyan az a véleményem mint 00:52 , és azért tettem fel mert vásárolni szeretnék 1-et a szaktudásom meg van hozzájuk úgy ahogy... Kis korom óta foglalkoztatnak a Hüllők de leginkább a kígyók... Am 16 vok....
2011. jan. 24. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:

16:23

Vannak megfizethető siklók és kígyók, csak nem a horrorisztikus áron értékesítő plázákban kell keresgélni.

00.53 voltam.

2011. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet de elég drága, a kis tigris pedig drága... Bár én is vennék egyett, csak kis millió engedély...
2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!