Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Én szerintetek képes lennék...

Én szerintetek képes lennék Axolotl-t tartani? Napi 3-4 órát foglalkozni vele? Másfél naponta/két naponta etetni elég? 50-70l-es akvárium elég lenne neki?

Figyelt kérdés
léci tippeket!
2011. jan. 26. 19:30
 1/8 anonim válasza:
minek kéne vele napi 3-4 orát foglalkozni? ez egy vizi állat elvan ott magának tökéletesen....ha nem eteted minden nap sem hal éhen szoval nem lesz gond ha csak másfél két naponta adsz neki enni és egy 50-70 literes akvárium már elég neki persze nagyobb lehet de kisebb semmikepp!
2011. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

alapból is 2-3 órát foglalkoznék vele (=

Nagyon aranyos, és a képeken se tudok betelni vele :D

nagyon szeretnék már egyet!


Szerintetek milyen név lenne jó egy axolotl-nek?

Snoopy név van betervezve, de ha van jobb, akkor léci ötleteket elő! :D (=


és köszi a választ!

2011. jan. 26. 19:56
 3/8 gfero ***** válasza:
igen hacsak nem fellángolásból vesszed meg és egy pár hónap múlva megunod.arra vigyázz hogy megnő 25-30 cm-re.ennek egy 100x50-es akvárium kel amibe be lehet tenni 4 darabot ,heti 10-15%vízcserét kell csinálni meg be kel tenni egy belső szűrőt .arra kell még vigyázni hogy a félárnyékos helyet szeretik ne legyen túl erős a fény .
2011. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudnám megunni (L)

Ahogy megláttam a kiírást, hogy "Axolotl tartása. Hogyan?"- egyből kíváncsi lettem a furcsa nevű állatra. (=

Rákerestem google-n, és még anyum is azt mondta, hogy de édi ^^

Egyből beleszerettem a halacskába^^ (L)

köszi (=

Nol

2011. jan. 27. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Halacska ? : ) Még egy kicsit nézz utána...

A lécit ugye csak viccből írtad ? : )

2011. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kicsit se hasonlít halra xD mondhatni, hogy "kétéltű"... Az élete tisztára, mint a békáknál, csak őneki, nem muszály tüdőnek fejlődnie... :D másodikra: mér lenne vicc? OO
2011. febr. 5. 20:16
 7/8 anonim válasza:

egyrészt gőte, nem hal

másrészt a sötétet szereti, szóval hetente se nézegesd 3-4 órát összesen, de, hogy fogalkozni kéne vele bármilyen szinten az hülyeség, adsz enni neki naponta, vagy két naponta, meg cseréled hetente a víz egy részét, ez heti fél óra max. Azon kívül max nézheted őket, az nem foglalkozás

2011. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem lennel ra kepes bocsi.
2013. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!