Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan gekkó fajta ami...

Van olyan gekkó fajta ami csak növényekkel táplálkozik?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a szobámat egy gekkó díszítené de nem örülnék ha más álatokkal kellene etetnem.
2011. febr. 6. 16:11
 1/5 gfero ***** válasza:
a zöld leguán de ez is igényel heti egyszer fehérje tartalmú ételt .lisztkukac,tojás,túró,reszelt sajt,napos egér stb
2011. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gekkók mind ragadozók, vannak olyan fajok, amik fogyasztanak gyümölcsből is, de az alap táplálékuk rovar. Ne akarj gekkót tartani, ha ezzel nem tudsz megbékélni. A leguán valóban növényevő, de hatalmasra megnő, és elég igényes állatfaj.
2011. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leguán nem gekkó. És nincsen olyan sajna de van egy olyan mi szereti az és dolgokat :D : http://www.youtube.com/watch?v=IS8PB_BR2iM
2011. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kérdezte, van-e olyan gekkó. Erre az első válasza: a zöld leguán... Hát gratulálok barátom, végül is a zebra sem eszik húst, de nem ez volt a kérdés... Egyébként már elmondták, hogy nincs.
2011. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van madagaszkári nappaligekkóm, ami úgy néz ki pont mint az előző videón az az állatka.


Az enyém is ilyen édesszájú, annak is szoktam keverni mézes banánt, vagy a gyümölcsjoghurtot is megesz, de nem minden nap. Ezt csak olyan heti 1x. Amúgy meg tücsökkel etetem, vagy kisebb sáskával.


Az édesség és a gyümölcs nem a fő kajája, tulajdonképpen anélkül is meglenne, az csak azért kell neki, hogy jókedve legyen :)



Van a szakállas agáma, ami szintén nem gekkó, de formára hasonló, ő majdnem vega mert elég sokféle gyümölcsöt megeszik, de annak is kell néha tücsök.

2011. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!