Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknősnek mekkora hely...

Ékszerteknősnek mekkora hely kell?

Figyelt kérdés
akva-terráriumot szeretnék csinálni ékszerteknősökkel.Pici teknősnek szeretném.ÉS még azt hogy mennyi idő alatt nő meg 14 cm-re?
2011. ápr. 16. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy hely kell. nem vicc. Az ékszer nagyon megnő viszonylag gyorsan. Egy év alatt 3-4 szerese is lehet a mostani méretének. Attól is függ, hogy hányat akarsz. De legalább egy 60 literest, ha nem akarod egy év mulva cserélni. Sok apró kaviccsal az alján. A vizet is folyamatosan emeld neki ahogy nő, hogy tudjanak úszni.

Ha van még kérdésed, válaszolok.

2011. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, köszi ennyit szerettem volna
2011. ápr. 17. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyit elfelejtettem, hogy a növés nagyban függ az etetéstől, minél többet kap annál többet nő. De azért ne éheztesd őket. Meg annyit kérnék még a teknősök nevében, hogy normális kajával (kishal) ne tápokkal meg mixekkel, jó? :D
2011. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia Válaszoló!

az baj akkor ha szív-mixel és teknőstáppal etetjük a teknőst?:O

2011. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak azzal az baj igen. Én kb így etetem: 75% nagyon kicsi fagyasztott hal (felolvasztva persze), 15% szárított kishal, 5% szívmix (csak ha vitamint akarok adni) 5% csirkehús (nagyon ritkán) + ha van pénzem élő kishal.
2011. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkorára nől meg amekkora helye van, úgy értem hogy a hely nagyságától függően nől meg, ha nincs nagy helye nem is lesz nagy, de én inkább tartom egy nagyobb akváriumba hogy normálisan fejlődjön
2011. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!