Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet leguánt és teknőst egy...

Lehet leguánt és teknőst egy terráriumban tartani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de szerintem nem a legjobb párosítás. Én legalább is még nem találkoztam ilyennel. De aztán lehet tévedek
2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak sisakos kaméleont és tekit láttam együtt.

Kaméleon fent volt mert az mindig fölfelé megy, és a faágakon is alszik. A teki meg lent mászkált, és egyáltalán nem foglalkoztak egymással.



Azt nem tudom, hogy a leguán az hol szeret tartózkodni.

Pl ha nem megy le sosem a földre, akkor szerintem meg lehet vele próbálkozni, aztán lehet, hogy bántják egymást, ezt ki kell kisérletezni. Összerakni, nézni őket és ha balhé van, akkor szétszedni :)

2011. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy lehet ha van egy bazinagy kerítéssel elkerített tavad aminek még van jó nagy partja is :D ez nyáron de nem nagyon lehet mert a leguán túl nagyra nő meg aztán meg még a teknős igényeivel is meg kell egyeznie tehát igazából lehet csak egy elég nagy vagyon kell hozzá.
2011. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt nem írtad, hogy szempont-e hogy ne bántsák egymást, vagy hogy jól akasz-e szórakozni.
2011. máj. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,hogy lehet-e,mert nem tudom,bántanák-e egymást,de a leguánok szinte egész nap az ágakon vannak,a teknős meg lent a terrárium medencéjében.És a leguán növényevő,így rátámadna a teknősre? Vagy a teknős át tud adni a leguánnak valami betegséget?
2011. máj. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!