Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknőspáncélból hamutartót?...

Teknőspáncélból hamutartót? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 10:10
1 2
 1/13 Minekmondjam Meg válasza:
ha kicsi a páncél...
2011. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a halott teknősöd páncéljába akarsz hamuzni??? milyen ember vagy te??
2011. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha neked van hozzá gusztusod...
2011. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy normális!
2011. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha találtál egy teknőspáncélt aminek nincs gazdája,azt csinálsz vele amit akarsz,viszont ha te intézed el az durva!!
2011. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az én bátyám(19/F) egy 15 centi hosszú üres teknős béka páncélt talált hogy bég benne volt a gerincoszlop!mivel bátyám gitározik és szanaszét vannak a pengetői abba rakja őket!pengetőtartó lett!XD


12/L

2011. jún. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utsó vok a mamámnál kellet a fészerben vmit segítsen és ott találta...kb 3 évente járunk oda be...rémisztő egy hely....
2011. jún. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én elvem szerint, ha saját teknős, temesd el. Bár külföldön már nagy "divat" az elpusztult kedvencek kitömése. Ha szeretnéd, hogy továbbra is ott legyen valahol a közeledben, szerintem nem gond. Nem haragszik meg. :) A talált, elhullt állatot eltemetem. :) Ha már készen veszed akkor meg.. akkor meg készen vetted. :D

2011. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy idős vadász barátom mindenkinek teknőspáncélból készült hamutartót ajándékoz.

Amikor kérdőre vontam elvitt egy mocsár menti sas fészkéhez ami alatt vagy 30-at szedett össze két perc alatt ...

:p))

2011. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem vágdosnám szét szegény teknőst. én nem tudom hogy vagy vele
2011. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!