Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel tűntessem el a szagot?

Mivel tűntessem el a szagot?

Figyelt kérdés
Hétvégén elutaztam, mire visszaérkeztem, egy siklóm elpusztult a 3-ból.. Elég nagy terkójuk van, fával meg sziklákkal, egyből kivettem a már (szagos) tetemet, állatok ki, mindent kidobtam, kisikáltam, fertőtlenítőszer, stb. A dögszag mégis megmaradt kicsit, szerintem a fa vette be.. egyelőre bespricceltem fertőtlenítős vízzel minden sziklát, üveget, fát, tolóajtókat kiszedtem, hagyom szellőzni, de egyelőre nem sok sikerrel. Mit lehetne tenni szerintetek? Pénteken mentem el itthonról, ma reggel jöttem haza, szóval nem hinném hogy egy napja lett volna halott szegényem... (Egyébként semmi baja nem volt még amikor elmentem.)
2009. márc. 23. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Citromlé. Egy ideig citromllatu lesz a terrarium, de az megis jobb. :)
2009. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az tuti hat? Mondjuk sokkal jobb ötletnek tartom, mint szétvegyszerezni a terkót.....
2009. márc. 23. 20:38
 3/3 anonim válasza:
Gyújts gyufákat. Amikor a gyufa meggyullad, szagtalanít. WC-kben szokták használni, nem tudom itt mennyire hat. Azért egy próbát megér.
2009. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!