Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért van az, hogy a teknőseim...

Miért van az, hogy a teknőseim egész nap éhesek?

Figyelt kérdés
Ékszertekieink vannak (sárga fülűek) és kb óránként tudnának enni. Vagyis inkább csak az egyik. Kapnak rendesen halat, meg szárított rákocskákat, mert azt is szeretik, de akkor is egész nap csak ennének. Pedig csak 4-5 centisek.
2011. jún. 24. 08:34
 1/8 anonim válasza:
enyém is sokat birna enni de én naponta adok neki vagy 5 szem szárítot rákot és kész ha jól emlékszem már 2 éve megvan a teknős .
2011. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a tekiknek eleve gyors az anyagcseréjük, de nem kell vele foglalkozni, csak adj ugyanannyit mint máskor!!
2011. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém egész nap hisztizik, főleg hogy ő már csak kétnaponta kap kaját és látja reggel hogy a halakat meg etetem. Ne foglalkozz velük, mert külöben elhíznak.
2011. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
az enyémek is nagyon éhesek voltak...mindíg annyit kaját adtam nekik amennyit megbírtak enni, aztán észrevettem h. elkezdett a páncélja hámlani de nagyon..elvittem egy szakértőhöz és megmondta: túl van etetve ha még ez így ment volna kb. fél évig meg is hal mert teljesen kifordul a páncéljából, nem bírja a fejlődést. napi 2 szárítotthal totál elég neki...keveselltem de helyrejött :)
2011. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat.
2011. júl. 5. 12:26
 6/8 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele max. kettő szárított halat adj nekik mert különben ki hizzák a páncéljukat és meghalnak!!
2012. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 andrea bognar válasza:
és az baj ha napozás közbele vedli a régi páncélját????
2012. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 andrea bognar válasza:
mármint hogy egy héten egy kicsi de helyete sokal szebb jön
2012. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!