Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a bajja a királytekim...

Mi lehet a bajja a királytekimnek?

Figyelt kérdés

reggel néztem..és a szemén ilyen fehér valami van a szemén..mindekettőn..sztem nem lát tőle..mert neki ment már a kőnek is...:S help! mit csináljak?


Köszi!


2011. júl. 27. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letörölni langyos, nedves vattával, pamaccsal vagy puha ronggyal.
2011. júl. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ugyan ez volt a teknősömmel és az egyik meg is halt. Vidd el állatorvoshoz minél előbb, mert ez komoly betegség náluk!

2011. júl. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
29%

A bajja az baja, a 'szemén' pedig elég egyszer is.

Nem akarok akadékoskodni, de ne legyünk már ennyire igénytelenek nyelvtanból.

2011. júl. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

razor te mi a p*cs*mért vagy ennyire g*ci?most komolyan,az embernek baja van aggódik és siet feltenni a kérdést,erre jössz a nyelvtanoddal.

Nem azért,én is szoktam itt osztani az észt,ami gondolom látszódik a %-on,de akkor is most ez rohadtul nem kellett ide,mivel látszódik hogy nem alapvető helyesírási hibái vannak,hanem sietett. -.-

Kérdező: állatorvoshoz vidd,nekem az ékszeremnek volt ilyen baja,meggyógyult neki szánt szemcseppel.

2011. júl. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
és te mi a fszért nem a faterodon lovagolsz a gyk helyett?
2011. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert ő éppen anyádat b@ssza.
2011. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nem hiszem, ez retard mentes övezet
2011. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnálom,ezt nem tudtam.akkor te bizonyára árva vagy.
2011. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ez hívják öngólnak barátom hehe

Nos mint írtam, ez retard mentes övezet, és jó volt az észrevételed, hogy ilyen téren árvának számítok, mivel mint azt te is bizonyítottad, nem vagy az övezet tagja

2011. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is volt ijen a teknosomel az egyik megdoglot A Vitaminos csepet csepentetem naponta a szemere es a kinyisa aa szajat oda is meg jo a teknojenek is szep fenyes lesz tole nekem egyik alatorvos ismeerosunk monta hejre jot es most akora mint egy Pit BUl
2011. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!