Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Florida partjainál csak úgy...

Florida partjainál csak úgy lófrálnak a krokodilok?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallottam már, érdekelne az igazság.
2011. júl. 27. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Sőt, a cápák is. A szárazföld belsejében pedig igen sok kígyó miegymás él az emberek mellett. Ott megtanultak az emberek együtt élni ezekkel az állatokkal.
2011. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahol strandolni van lehetőség, ott gondolom el vannak távolitva.
2011. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tengerparton nem a krokodil a jellemző. A krokik beljebb folyókban élnek.
2011. júl. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ja ők szedik a jegyeket a strandon
2011. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem szórakozásból írtam, ne offoljatok, normális válaszokat vártam volna.. csak mer hallottam olyasmit, hogy reggel a ház lakói arra ébredtek, hogy egy krokodil van a medencében... nem is egyszer. csak nem kamuznak.. vmi magyarázat erre?
2011. aug. 3. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
fogy az élőhelyük,nekik is kell valamit enni,amúgy is szerintem már olyan szinten hozzá szoktak az emberekhez,hogy Floridában a krokodillal való találkozás már normális
2011. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17:33 köszönöm:)
2011. aug. 4. 18:49
 8/8 anonim válasza:

Szia.

21 éves vagyok és 3 éve élek Floridában (Fort Lauderdale). Egy családi házban lakunk nagy kerttel. A 3 év alatt találkoztam pár kígyóval a kertben,de krokodillal még egyszer sem. Tegnap reggel főztem a 2 éves kislányom pedig a kertben játszott amikor befutott és mnondta,hogy valami úszkál a medencében. Ki mentem és egy baba alligátor volt. Az pedig teljesen normális,hogy mész az utópályán és át meg előtted egy alligátor vagy krokodil. Tudok videót és képet is küldeni.

Barbi :)

2012. máj. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!