Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan szokassan kézhez az 1...

Hogyan szokassan kézhez az 1 éves leguánomat ill. baziliszkuszomat?

Figyelt kérdés
Nagyon kis félösek és ha etetem is öket,elmenekülnek elölem.Eröltetni meg nem akartam,de nagyon szeretném öket néha megfogni ugy hogy ne féljenek. 6 honapja vannak nálam,vagy ennek a dolognak idö kell,vagy hogy kezdjem,mit csináljak?
2009. ápr. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

háát,a 6 hónap kicsit már túl sok,előbb kellett volna elkezdeni...mindegy a lényeg,hogy szerezz be egy jó vastag sövénnyíró kesztíűt és egyszerűen vedd ki az egyiket 2 perce,aztán tedd vissza,jöhet a másik.Következő nap u.ez,csak mondjuk 10mp-el emeld az időt.Közben beszélj hozzájuk nyugodt,mély hangon,akármilyen hihetetlen,de nálam bejött,ma már mindkettő hallgat a nevére:D

A kesztyű azért kell,mert harapnak ám,de csúnyán és fáj:(

2009. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot,megprobálkozom vele.
2009. ápr. 17. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:
en a leguanomat ugy szoktattam kezhez , hogy minden nap kivettem egy kicsit aztan egyre tobb idore hagytam kint es kozbe adtam neki etelt kezbol. Egyik naprol a masikra nem lehet megszoktatni de lassan biztos kezhez tudod te is szoktatni , az enyem most mar annyira szelid , hogy egyaltalan nem karmol ha felveszem , amugy az enyem kicsi koraba sem harapott es most sem harap csak neha veletlenul az ujjamat mikor etetem, ha a tied harap akkor tenyleg vigyazz vele mert eleg eles fogaik vannak :D ja es kivancsi lennek a leguanodra , nem kuldessz nekem par kepet rola? jovoteam@yahoo.com az email cimem , cserelhetnenk tapasztalatot egyuttal :D
2009. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*hegyes fogaik vannak azt akartam irni
2009. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
öntsd le a kezed nőstényleguánejakuációnedvvel
2010. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem napközben több ideig fogjad és közben etesd így megszokja
2011. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!