Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy piton meg bírna enni egy...

Egy piton meg bírna enni egy embert?

Figyelt kérdés
?
2011. aug. 23. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora, ha felnőtt, simán..

miért, akarsz egyet otthonra?

2011. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nézz róla videókat youtubeon nagyon durva
2011. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam:)
2011. aug. 23. 22:38
 4/11 anonim ***** válasza:

meg :D


[link]

2011. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is másodjára jöttem rá hogy, embert eszik xD
2011. aug. 23. 22:55
 6/11 A kérdező kommentje:
én nem lennék az étlapon
2011. aug. 23. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Pontosítani kellene a kérdést: milyen piton és mekkora embert?

Felnőtt embert egyetlen élő kígyó sem tudna megenni. Bizonyos nagy termetű kígyók a méretükből adódóan elméletileg képesek lennének egy csecsemő, kisgyermek vagy nagyon kis termetű ember (felnőtt) lenyelésére.

2011. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Allatkisokos ***** válasza:
Ami emberevő lehet pitonok közül : kockás piton illetve sziklapiton.Természetben nagyobbra nőnek szóval véleményem szerint egy 7m feletti kockás le tudna gyűrni egy 55 kg-nál kisebb embert.Minden esetre ha otthon tartanál egy kifejlett kockást,ami jobb esetbe megüti az 5 métert akkor megenni lehet nem,de megölni meg tudna :).
2011. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
46%
csinálj úgy mintha kaktusz lennél, akkor tutira nem esz meg, nyugi. nem szereti azokat a dolgokat, amik belülről kiszúrják a belét. tapasztalat:))
2011. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nekem két kockáspitonom van, egy albino és egy sima mintázatú. Mindkettő két és fél méter körül van, és úgy gondolom hogy egy 7 méteres egyed sem tudna megenni egy felnőtt embert. Bár, hallottam már olyan történeteket amikor pitonok embereket öltek de ezeknek nem adok hitelt. Komoly sérüléseket viszont tudnak ejteni. Kezdő kígyótartoknak nem ajánlanám a tartásukat.
2011. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!