Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma vagy leopárd...

Szakállas agáma vagy leopárd gekkó?

Figyelt kérdés

mindkettó nagyon tetszik csak nem tudom melyiket válasszam...

van egy 75x31x34-es terráriumom

ebbe szeretnék 3 leopárd gekkót vagy 1-2 szakállas agámát...

milyen felszerelések kellenek?

mennyi ideig élnek?

stbstb

tapasztalatokra lennék kíváncsi...

előre is kösz a válaszokaaat!!!


2011. szept. 6. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Agámának max egynek, de annak is elég szűkös. Nagyra megnőnek ám, és tágas lapterületű terkót igényel.

Szóval ebbe gekkó, de abból is csak egy párt, ha szerencséd van, akkor kicsik is lesznek. :)

2011. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ..!
2011. szept. 6. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
állat szempontjából a szakállas agáma mert ő eléggé ragaszkodik az emberhez mármint ha oda mész a terkojához akkor ő is oda jön de viszont a leopárd gekkó meg olcsobb. Nekem mind2 van ezért kind2 ő szerintem jó választás
2011. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szakállas agáma !! :D igaz büdöset szarik xD de nagoyn édesek. ellehetvelük jáccogatni, szereti kaz embereket, szeret tvt ézni.. a gekkók azok nagyon érzékenyek és mindig elvannak bujva:D
2011. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ekkora terrkában tarthatok 2-őt vagy inkább csak 1-et

??????????????

2011. szept. 7. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebbe szakállas agámát ne vegyél max ha még kicsit veszel és 5 hónappal később veszel neki egy majdnem kétszer ekkora terráriumot ugyanis nagyon gyorsan nő.Inkább vegyél 2 leopárd gekkót azoknak pont jó
2011. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!