Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen felszerelések kellenek...

Milyen felszerelések kellenek 2 leopárdgekkónak?

Figyelt kérdés

szeretnék leopárd gekkót ... csak nem tudom milyen felszereléseket vegyek!

terráriumom van ! 75x31x34-es!

világítás?

fűtés?

...stbstb...


2011. szept. 6. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondják figyelni a pára tartalomra és a hőmérsékletre, na meg persze a fényre is. De ez függ az egyedektől! A miénk egy tetőablak alatt van, ezért világítás nincsen, a fűtésre régebben figyeltünk (lehet kapni ilyen melegítő köveket, vagy lámpákat!) nekünk kő van benne mivel nincs is lámpája. az bőven elég, de már elég régen kapcsoltuk be a követ is.. és eléggé életvidám így is. És így nem is kerül nekünk semmibe, csak az etetése. Mivel nem beteg és rendesen Rendszeresen vedlik állatorvoshoz sem kell vinnünk. Egyébként azt a követ érdemes belerakni, amúgy homokot szoktunk belerakni és műnövényeket mivel nem tudom melyik növény mérgező a számára. remélem segítettem!:)
2011. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A terrárium aljára homokot tegyél.

Világítás meleg fényű lámpával ez egyben a fűtés is.

Egy linket is adok: [link]

Elég, ha nappal megy.

Egy-két növény díszítésnek, lehet mű is.

Olyan fadarab, fakéreg, ami alá be tudnak bújni ,plusz egy nagyobb kő.


Arra figyelj, hogy nehogy két hímet adjanak, mert megölik egymást.

Etetés heti 1x vagy 2x, pár darab tücsköt, sáskát, vagy bébi egeret adj nekik.

2011. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!