Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tegnep fogtam egy vadonelo...

Tegnep fogtam egy vadonelo sundisznot mivel etessem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Engedd szabadon, ott, ahol fogtad. Védett állat.
2011. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
engedd el. Mit csinálna szegény a lakásban?
2011. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
94%
Engedd el szegényt. Benne van a kérdésbe: Vadon élő. Gondolj bele, milyen lenne ha téged zárnának be, és nem a saját környezetedben lennél...
2011. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én még nagyon régen, mikor fogtam, egy békát csak úgy bedobtam neki. Meglepődve láttam, hogy utána rohant és ropogtatva megette xDDDDDD
2011. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Kajak azt olvastam, hogy fostál egy sündisznót :D


Amúgy meg engedd szabadon.

2011. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Magánosan élő éjjeli állat. Az útjába eső férget, csigát, pókot, bogarat, lárvát, sáskát, békát eszi, de a gyíkot, tojást, egeret, sőt nyúlfiókát és madárfiókát is pusztítja.
2011. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 yuda ***** válasza:
40%

Egyszer nekem is volt, de pár napig bírtam csak -terráriumban.Többször kellett tisztítani naponta, mert sokat wc-zett ha érted és büdi volt.

Am. megevett mindent. tejet óvatosan, mert kilefetyeli és csak hasmenés lesz a vége, de evett gyümölcsöt, párizsit, gyakorlatilag mindenevő-úgy tapasztaltam.

2011. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap este én is átestem egy sünin, aszittem valaki elhagyott egy pénztárcát :)


Engedd el ott ahová akart menni, lehetőleg éjszaka.

Amúgy tücsköt-bogarat, kígyót-békát-gilisztát.


Ám nálunk feszt bejárt a maradék kutyakaját megzabálni, amíg le nem bukott a Dobermannál. :)

2011. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem íróknak, a sünnek nagyon gyors az anyagcseréje, nem győznéd etetni! Mellesleg ha anyasüni, és a kölykei várják haza..? Mi lesz, ha éhen pusztulnak szegények?
2011. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd szabadon!!! Majd akkor ő megoldja magának a kajálást!
2011. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!