Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ezt ma halottam a tényekben...

Ezt ma halottam a tényekben és jöt röhögtem. Ennyire nevetségesek hogy lehetnek az emberek?

Figyelt kérdés

[link]

"A tulajdonos tagadja a krokodiltámadásról szóló híreket, szerinte csak horzsolásai vannak a dolgozóknak." Mivel be volt kötve a krokodil szája, ezért sem haraphatta meg őket, hanem a hüllő bőrén lévő "tüskék" sérthették fel a kezüket. "Az ügyben a rendőrség is nyomoz." Behalok komolyan. És akkor feljelentik a krokodilt netán? Egy baleset miatt?


2011. okt. 3. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez van ha nem hozzáértő, vagy tudatlan emberek nyilatkoznak
2011. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, én is pont most néztem... De a legnagyobb poén az, hogy még az orvos sem tudta megmondani, hogy horzsolásról, vagy harapásról van-e szó... Szégyen, ami itt folyik.


Másik: az a két fickó beleegyezett, hogy cipeljék az állatot... Akkor miről beszélünk? Mit kell itt nyomozni?


Engem pl. tegnap megkarmolt a macskám... Legyen ebből is rendőrségi ügy???

2011. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

közig eljárás keretein belül minden szarságot ki kell nyomozni


itt pl. hogy meg volt-e a megfelelő védelem, kerítés, védőruházat, popsikenőcs, miegymás..

2011. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!