Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elszököt a királysiklóm mit...

Elszököt a királysiklóm mit tegyek?

Figyelt kérdés
valahogy kiszököt a terráriumból mit tudtok ajánlani hol keresem hogyan vagy hogy tudnám előcsalogatni?
2011. nov. 7. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Meleg helyen , esetleg hajlamosak szűk helyekre bemászni :)
2011. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez a baly nagy a házunk sok apró hely van:S szerinted ha égve hagyom a lámpát az segítene ami melegít?
2011. nov. 8. 07:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mivel már van fűtés gondolom 20 foknál melegebb van az épületben. Az pont elég neki.
2011. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi találtunk már meg szökevény kígyót működésben lévő számítógép és hűtő mögé tekeredve (mindkettő ugye hőt sugároz).

arra figyelj, hogy ha van másik fajta kígyód otthon, akkor azt most jól zárd le, mert a királysikló simán megeszi a többi fajtársát.

2011. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintetek meg tudom majd találni elő fog jönni egyszer?
2011. nov. 8. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:

szia.

nekem volt olyan hogy a boám 3 hétig volt kint,szökött már ki siklóm is és mind meglett.

Meglesz az , csak nyitott szemmel mászkálj a lakásban,és ha adhatok egy tippet , a reggeli órákban nagyobb az esélye hogy előjön...

Én 3 állatomat is így találtam meg.

2011. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösszi remélem meglessz
2011. nov. 13. 11:00
 8/8 anonim válasza:

Többször szökött meg az enyém is... mára elég stabilan tartom,immáron két éve nem szökött meg...

Egyik alkalommal már le is tettem volna róla, hogy valaha újra látom, mert hát hazudnék, ha azt mondanám, nem szerettem meg jobban, mint bármi mást, de végül a kis dög előjött. Nyitott lakásajtónál bagóztam kint, ő meg a konyha közepén szuggerált engem, hogy húzódzkodjak arrébb, mert ő ki akar jönni a lakásból. Viszont nem találkoztam pókkal utána egy hétig még. Leszámítva a szívfájdalmat, hogy már majdnem meg kellett siratnom, azért köszönettel is tartoztam neki. A rovarok kirohantak a világból miatta ;)

Elő fog jönni, nyugi. Nekem jött elő a "szagomra". Ha kézhez van szoktatva, elő fog jönni.

Egyszer elbújt a konyhában a mosogató alá. Anyám férje jött csapot szerelni, kétszer megmarta, mert ki akarta piszkálni onnét... Kaptam egy "csevely-hangú" telefont, hazarohantam a kis "tündérem" meg előjött a szagomra, mikor én nyújtottam felé a kezem... Ilyenek ezek ;) De voltak még kalandjaim vele... Bőven :D

2012. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!