Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek ha a teknősöm nem...

Mit tegyek ha a teknősöm nem akar napozni?

Figyelt kérdés
igaz,még pár napja van nálam de nem megy ki a vízből a kimászókára napozni hanem csak a víz alatt tartózkodik(levegőt venni azért kidugja a fejét).

2011. dec. 1. 17:40
 1/6 Zolka99 ***** válasza:
fél még
2011. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha meg van világítva rendesen a napozója, akkor egy idő után ki fog menni, légy türelmes :) esetleg tegyél ki neki oda kaját, hátha. de semmiképp se nyúlj hozzá, vagy ijeszd meg, amikor kint van, mert akkor azt veszélyes helynek fogja elkönyvelni, és nem megy ki többet...
2011. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nusz ***** válasza:
milyen teknősöd van?
2011. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teknőstől független. Nekem ékszerem van meg tarajos. Eleinte egyik se akart kimenni. Habár a tarajos volt olyan bátor hogy 1,5 nap múlva már kimerészkedett :D Perzse villany oltás előtt :D A másikra sokat kellett várni míg evett nem hogy napozzon :D
2011. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nusz ***** válasza:
nekem két pézsmateknősöm van és ők egyáltalán nem napoznak. amikor megvettem még én sem tudtam, utánna olvastam hogy ők hogyan viselkednek mit csinálnak, ezért kérdeztem meg...
2011. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmit
2012. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!