Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyíkot tartsak egy...

Milyen gyíkot tartsak egy 150x50x60-as hátterezett terráriumban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyet. Undorító. Tartsál ARANYOS állatkát. Amit lehet szeretgetni és legeltetni rajtad a szemed.

Törpenyuszi, hörcsög, tengeri malac, csincsilla.

2011. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az előző hozzászólónak, minden állat tud aranyos lenni, csak azért mert társadalmilag üldözöttebbek a hüllők, igenis értelmesebbek tudnak lenni mint a dédelgetett állatok, nekem az ilyen hozzáállás az undorító...


4 éve van leguánom, odáig jutottam, hogy a 170*100*60 as terrárium kezd kicsi lenni... de szakállas agámát, vagy hasonló méretű gyíkokat már tarthatsz ekkora terráriumban

2011. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viziagámát, és egy nagy tálat berakni, amibe pocsolhat, beleugrik, fürdik, elég aktív és irtó jó fej.


Madagaszkári nappaligekkóval együtt tartottam, simán szerették egymást. Édesek voltak, csak az agáma elkezdett nagyra nőni, és már túlnőtte a gekkót. Aztán eladtam.


A gekkó megvan még, az egy kicsit lustább. Leginkább csak valamelyik üvegfalon tapadva áll és onnan les.


Baloldali az agáma, jobboldali a nappaligekkó:

[link]

[link]


Itt a gekkó szabadon a lakásban:

[link]

Ha kiszabadul nem könnyű megfogni, mert felmegy egész a plafonig. Nagyon gyorsan fut a falon.


A viziagáma nem ilyen ügyes, az csak ugrál össze-vissza, mint egy bolond. Métereket is tud ugrani. Néha leesik a fáról, meg fejest ugrik a vízbe. Egy magas műanyag tál volt neki bent.

2011. dec. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telepes agáma,szakállas agáma és nagyon sok Takydromus sexlienatus.Egyébként ha van ekkora terkód bármilyen gyík.
2012. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elyrtam:Takydromus sexlineatus.
2012. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!