Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan szoktathatnám kézhez a...

Hogyan szoktathatnám kézhez a teknőseimet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd azzal,hogy kézből eteted őket.

Néha simogatod a fejét, kiveszed kis időre és hagyod, hogy rajtad is mászkáljanak kicsit.

2012. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket csinálom :) Csak a gond az, hogy ha leteszem őket pl. Az ágyon fekszem, akkor az első dolguk megindulni lefelé...:/ Szoktam simogatni a fejüket, de inkább "ellent" tartanak vele. A kézből ezetéshez meg annyit, hogy mohó mind a kettő... Ha 1 napot kihagyok már az egész ujjamat be kapnák, ha tehetnék:/ Főleg a kisebb.. :D
2012. jan. 15. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
etesd őket naponta kevéssel kézből...nkm ékszertekim volt 3 és akárhogy is azt mondják,hogy nem hallanak, az enyéim mindig jöttek a nevükre,egész nap kinn korzóztak a lakásba,imádtam őket.az érintést, a figyelmet a törődést minden élőlény hálával és figyelemmel honorálja!
2012. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kézből vannak etetve 99%-ban :) Mostanában nem, mert nagyon mohó lett mind a kettő :S Durván rá harapnak az ujjamra és nem tudom már hogy fogni a falatokat.. Ha meg nagyobbat adok ott hagyja, mert túl nagy és a pontyot nem tudja úgy szétszaggatni, mint a másik fajtát :/ Csipesszel meg csak nem etethetem őket :/
2012. jan. 24. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
ez esetben próbáld fogpiszkálóra felszúrni a falatokat.mégis érezzék,meg lássák a kezedet.volt régen a mikado nevű játék,hosszú festett fapálcikákkal nem tudod ismered-e.nna,az enyéim a 100as pálcáról ettek minden nap :D olyan 3* volt hosszabb,mint egy fogpiszka,de szerintem a célnak az is tökéletesen megfelel. jó próbálkozást és sok-sok türelmet neked!
2012. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi! Holnap feltétlen megpróbálom így! :)
2012. jan. 30. 19:35
 7/8 gagamama ***** válasza:
Azt kell csinálni hogy ki vesszed hagyon hogy össze vissza mászkájon és amikor kivesszed akkorted alá a kezed hogy ne csak ugy lebegjed a levegőben és öleld át éreze hogy megbízhat benned hagyad hagy másszkájon dédelgesed és beszélj hozá hogy milyen szép meg hogy milyen aranyos meg stb utána ted vissza és adj neki párszem falatot és ne kiabálj vele mert ez nagyon rosszúl esik neki és nem fog egy ideig veled szóba állni és így szerintem meg fog benned bizni és így kézhez szoktatod lessz olyan alkalom is amikor belefog menni a kezedbe.Valamikor ugy jelzi hogy már vissza szeretne menni a helyére.
2012. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SÜTIBOY válasza:
nekem az a bajom hogy nem eszik kézből azzal lehetne valamit kezdeni meg csak akkor jön ki napozni amikor nem lát meg csak akkor eszik meg stb. most csináltam neki egy terep azstalt tóvel meg kövekkel fűvel földdel meg minden tetszik neki de nem jön ki a vízből ha ott vagyok.
2013. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!