Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyót ajánlotok?

Milyen kígyót ajánlotok?

Figyelt kérdés
80x35x38cm Milyen kígyót ajánlotok bele ? A Siklón kívül? Ne legyen túl drága sem !

2012. jan. 18. 14:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
szerintem ez a terkó kicsi lesz egy kifejlett királypitonnak, szerintem egy gabona vagy királysiklóval érdemes kezdeni, nemtom mi a bajod a siklókkal,nekem királysiklóm van és nem izgága, szelíd, békés
2012. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy kifejlett királypitonnak ez édeskevés. Minimum a 100x50x50.

Azért nem ajánlatos kezdő kígyónak a királypiton mert álltalában a kezdő kígyótartók azért vásárolnak ilyen állatot mert menő,fel lehet vele vágni és a lényeg ,hogy állandóan fogdossák őket,kiveszik a terkóból, basztatják .. ezt egyik kígyó sem kedveli ,főleg nem a királypiton.Erre van a kutya meg a macska.

A királypiton félénk természetű, ijedős és ez miatt könnyen beszünteti a kajálást úgymond bestresszel. Aztán lehet vele kűzdeni,hogy elkezdjen újra enni...etc.

2012. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!