Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy görög teknősnek mi kell...

Csizmi kérdése:

Egy görög teknősnek mi kell és kb. mennyibe kerül mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyet a teknőst tudom mennyibe kerül, de azt nem, hogy a többi kellék mennyi!

Légyszi válaszoljatok!(lehetőleg értelmes válaszokat)



2012. jan. 18. 19:00
 1/4 maitra79 ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne a terráriumot üvegessel csináltatnod, az mindenképp olcsóbb, mint készen venni. Érdemes lenne rögtön nagyobbat csináltatnod, hogy ne kelljen mindig a gyártással maceráznod. Szokták hüllők alá való homokon tartani, de lehet a Chipsi márkájú különböző szemcseméretű fa aprítékon is. Ebből ne a legkisebb szemcséjűt válaszd. Kell nekik való izzó, mondjuk az Exo-terra Day glo nevűje megfelelő lehet. Ebből a terkó méretétől függően válassz megfelelő wattszámút. A lámpát ne középre helyezd, hanem oldalra, hogy legyen meleg és hűvösebb területe, és ö dönthesse el hol szeretne tartózkodni, attól függően, épp mire vágyik. Etető és itatótálja is van az Exo-terrának. Szerintem a terkón kívüli felszerelést tízezer körül be tudod szerezni. Nagy gondot fordíts az etetésére. Fontos a változatos, vitamindús táplálék.
2012. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van görög teknősöm az etetése szinte semmibe kerül csak egy kis gyümölcs ha van otthon de viszont a kiegészítő vitaminok tápanyagok elég sokba.Van kifejezetten ilyen SERA reptil raffy P ezt is ajánlom még:reptimineral H.Ez vitamin.Ezek több ezer forintodba fognak fájni.Melegítő lámpára is lessz szükség,mert az enyém ennek hiányában nem táplálkozott.Mi anno 1500-200 között vettünk de ez általában attól függ,hogy milyen teljesítményű.Gondoskodnod kell a talajról is ez nekem egy kis tőzeg kvarchomok keverék,de lehet akár homok,fű is ezek egy részét nedvesen kell tartani.Köveket is hajezhetsz neki.Búvóhely is szükséges.A terráriuma újjonan nagyon drága de sokkal kevesebből kijön ha az üveges készíti vagy saját magad.
2012. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 darab gorog tekim van. Darabjat pappirral egyutt 25.000ert vettuk. Kb egy 10.000be 15000be kerult a futoszal, lampa, eteto, vitaminok .
2012. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14:50es vagyok : + az akvarium
2012. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!