Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

vettem a patkányaimnak gyászbogárlárvát... azt mondta az eladó hogy szeretik...

erre vettem 40-et (20ft/db)

de a patkányaim odamentek megszagolták aztán otthagyták...

egy egész nap benn volt nekik 2 de nem ették meg...

most van 39 mert az egyik halott volt mikor megvettem...

hol tudnám őket eladni... vagy mit csináljak velük?



2012. febr. 29. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs egy barát-ismerős, akinek gekkója, szakállas agámája, teknőse...szóval valami rovarevő hüllője/kétéltűje van? próbálj esetleg egy Faszbúkos hirdetést kiírni az üzenőfaladra, és kérd meg a barátaidat, hogy osszák meg:

hüllőtartók! XY vagyok,és van 40 db sürgősen eladó gyászbogárlárvám!20Ft/db. Légyszi osszátok meg!

ez a FB módszer elég hatásos. Én így passzoltam el 6db törpehörcsögöt.

2012. febr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az nem akarom.. de talán vatera?:)
2012. febr. 29. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is még a facebook a legéletképesebb ötlet, vaterán biztos nem vennék gyászbogárlárvát :D Amúgy legközelebb, ha valami újat adsz az állatoknak, csak keveset vegyél, hogy ne járj így :)
2012. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké köszi... nem tudom... nem akarom facen....

nincsen valami olyan honlap mint amilyen az "akvarista.hu"? amin fel lehet rakni hirdetéseket meg vannak blogok stb?:)

2012. febr. 29. 18:59
 5/6 Platypus ***** válasza:
Fura patkányaid vannak. Az összes valaha volt patkányom majd megveszett a lárvákért. Próbáld ki, hogy egyet kettévágsz és úgy kínálod meg vele a patikat. Hátha rájönnek hogy jó az.
2012. febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jááj szegény.. kettévágni???!!

hát nem tudom..de szerintem próblkozok. mert a lisztkukacot megették.. mikor kisebbek voltak azt kapták:)

2012. febr. 29. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!