Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem működik rendesen a vízmele...

Nem működik rendesen a vízmelegítőm. (? ) többi lent

Figyelt kérdés

tegnap(!) vettem egy vízmelegítőt 50wattos, 3.290Ft volt.

a terráriumban kb. 6-7 cm a víz magassága, de ha belenyúlok a vízbe egyáltalán nem meleg, csak a vízmelegítő víz feletti része :(

nem szeretném hogy megfázzon a tekim :(


2012. ápr. 7. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd a teki is megtalálja és odafekszik a melegre-nekem legalábbis azt csinálta az elején. De valószínűleg kell bele vízszűrő is,ami forgatja a vizet,és akkor az egész átmelegszik!
2012. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő is azt csinálja de egyáltalán nem melegedik be :/
2012. ápr. 7. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Van vízszűrőd ami mozgatja a vizet?
2012. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs. hiába mondom a bátyámnak hogy venni kell egyfolytában lebeszéli róla anyut. mintha ő jobban tudná mi kell a teknősnek-.-"
2012. ápr. 7. 13:43
 5/7 nusz ***** válasza:
én csak azt nem értem hogy lehet úgy tartani egy állatot hogy nincsenek meg a körülmények... :/ azért nem melegít a fűtő mert nincs ami forgassa a vizet, attól hogy a teki odamegy nem fog fűteni, csak akkor ha kihűl majd a víz ... de akkor a teki meg könnyen megfázhat...
2012. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ahogy írtam vízszűrő nélkül nem is fog az egész bemelegedni, hisz a fűtő körüli rész bemelegszik,és akkor a fűtő automatikusan kikapcsol.

De mond meg a bátyádnak és anyukádnak, hogy a vízszűrő nem csak ezért kell,hanem azért is,mert a tekik egész nap ebben a vízben vannak, ebben úszkálnak, ebből isznak,de ebbe pisilnek és kakilnak is,amit tisztítani kell,mert a szemük is nagyon érzékeny hamar begyullad.

Ugye legalább lámpa és sziget van, ahol napozni tudnak?

2012. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

lámpa van, szó szerint bele se megy a vízbe egész nap ott van a szigeten :)

hiába beszélek anyuéknak..majd gyűjtök pénzt szűrőre :))

2012. ápr. 8. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!