Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek egy 5-6 eves...

Szerintetek egy 5-6 eves vorosfulu ekszerteknos melle vehetek meg egy kisebbet azaz lehetnek majd eggyut egy akvariumba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szía. Én ugy tudom hogy egy formáknak kell lennie, mert lehet hogy meg fogja támadni a kissebbiket. De próba cseresznye. Tedd öket együtt az akváriumba és ha nem bántja, akkor nem is fogja.
2012. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok akkor majd kiprobalom. koszi
2012. ápr. 15. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg már nem lehet vörösfülű ékszerteknőst venni. De sok sikert hozzá hogy találj :)
2012. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csibexke ***** válasza:
kicsit is lehet szerintem itt ott a neten,mondjuk tenyésztötöl titokban. nagyobbakat meg sokat találni expresszen és ilyeneken...
2012. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De en nem magyarorszagon lakok hanem itt romaniaban es szatmarnemetiben es itt van egy hobby center ahol van mindenfele hullo!!! :)
2012. ápr. 16. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam :D
2012. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:DD oke :)
2012. ápr. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!