Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Jó ez a tekknösőmnek?

Jó ez a tekknösőmnek?

Figyelt kérdés
Nincs uv lámpám egyenlöre. Csak egy 50wattos spot lámpával tudom világitani. Az árt neki? Az állat kereskedésben az ismimet fel hivtam és ö azt mondta hogy egyenlöre jó de kell uv lámpa? szerintetek? amugy van termosztátos fütü. Van viz szürö is kimászó is.
2012. ápr. 15. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi egy sima lámpával világítottuk meg. Fölösleges kiadás az Uv lámpa mert a fő cél a lámpával hogy melegedhessen, hiszen ezzel szabályozza testhőmérsékletét, erre pedig egy az akvárium szélére felerősíthető normál lámpa is megteszi. Tökéletes körülményeket biztosítottál már így is a teknősödnek!
2012. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad ki melyik fajról van szó!Az ékszerteknős simán elvan melegítő nélkül ám a vízét nem ártana szűrni akvárium szűrővel.Ha az ablakhoz közel helyezed el nincs szükságe UV lámpára sem.
2012. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kimászó felé van el helyezva a spot lámpa. plusz a vissz szürü is folyamatosan is megy reggeltöl este 20:00-ig. Van benne termosztátos fütö is. MEg csak fagyasztott halat, fagyasztott marsziv spenottal, meg fagyasztott rákkal etetem. ez jó? Meg néha adok száritott dolgokat is. Meg kap rugli vitamint az én kis Elizem. :)
2012. ápr. 15. 18:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Ablak elött van. De nem sütt a nap. Csak akkor világitom lámpával, ha nem süt a nap. Amugy sárgafülü ékszertekknösről van szó.
2012. ápr. 15. 18:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg vedtem neki két vizi növényt, és abba el szokot bújni, meg ott is szokot aludni. :)
2012. ápr. 15. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Sárgafülűnek tökéletes a sima lámpa. Nekünk is van sárga fülűnk és mi rakunk mellé kis halakat, guppikat hogy el legyen velük persze megeszi őket de ha a halaknak nem is a tekinek jó mert legalább tud vadászni :D
2012. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintetek jól érzi magát? Itt egy kép. Most csináltam. [link]
2012. ápr. 15. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan :) arra figyelj hogy a kimászók közt meg minden közt legyen elég helye nehogy valahova beakadjon.
2012. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!