Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vajon mi baja a leopárdgekkónak?

Vajon mi baja a leopárdgekkónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 2 leopárdgekkónk egy nőstény és egy hím. A hímet úgy kb. 2-3 hónapja fogadtuk be (rendes felnőtt példány) nagyon le volt fogyva, rossz körülmények között volt. A nőstényt kb. 2 éve szereztük be. Azóta a hímmel minden rendben van eszik rendesen már egyáltalán nem sovány. A nősténnyel viszont az a problémánk hogy egyáltalán nem eszik . Hiába rakjuk oda elé az ételt nem kell neki. Pedig előtte nagyon jó húsba volt és mikor össze raktuk a hímmel is jól evett. De 1 hónapja másfél totál lefogyott a farka nagyon vékony és a hasa meg van dagadva. Lehet hogy csak terhes de Én nagyon aggódok . Ha valaki esetleg tudja hogy mi lehet vele az kérem írjon. Előre is köszönöm!
2012. ápr. 18. 19:50
 1/3 truthboy ***** válasza:
szerintem vidd el állatorvoshoz minél előbb ! vagy esetleg rakd külön a himtöl,hátha ugy eszik. . .de orvost ajánlom ha ez sem jó...a pokoknál normális van ami félévente eszik. enyém heti 2x. nade gekkonál haveromé mindig sokat eszik.
2012. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen problémánk. Már féltem, hogy elgog pusztulni. De a tücsköt nem nagyon ette, kukacot pedig kb. évente egyszer szoktam hozni. Most hoztam neki, és megette, próbálj neki változatosabb étrendet
2012. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de minden rendbe hála :) tojt egy hatalmas tojást és azóta eszik rendesen :)
2012. máj. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!