Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem mennek ki az új...

Miért nem mennek ki az új napozóra a teknősök?

Figyelt kérdés
Két napja vettünk új szigetet a két kis teknősnek,de nem mennek ki rá. Előtte a régin nagyon sokat napoztak,de most két napja nem is voltak kint a vízből. Nem lesz ettől bajuk? Mit tudok velük csinálni, hogy megkedveljék az új kimászót is?

2012. ápr. 19. 18:37
 1/3 AlanLoyd ***** válasza:
Hi, neked nem kell tenned semmit. Ha lesz kedvük, úgyis kimennek, ne aggódj miattuk. Amikor én is terráriumot cseréltem, beépített kimászójuk lett benne, több nap után mentek csak ki. Megszokják és minden rendben lesz.
2012. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! csak azért féltem, nehogy attól bajuk legyen, hogy nem mennek ki a vízből napokig,de akkor várom türelmesen.
2012. ápr. 20. 05:45
 3/3 AlanLoyd ***** válasza:
Ne félj nem lesz bajuk, levegőért úgyis mindig felmennek, ha pedig napozni támad kedvük, úgyis ki fognak menni :)
2012. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!