Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudnék a legolcsóbban...

Karcsi18 kérdése:

Hol tudnék a legolcsóbban Sisakos kaméleont venni, olyat ami váltja a színét? És hol tudok a legolcsóbban venni hozzá még felszerelést (pl:terrárium, stb. )? Írhattok oldalakat is!

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! én úgy tapasztaltam, hogy a Chameleon farm-on a legolcsóbbak a picik (6000 Ft.-tól), de azt jó, ha tudod, hogy a sisakos kaméleon nem nagyon váltja a színét. zöldből barna, és zöldből világoszöld lesz, szóval ez egyáltalán nem úgy működik, mint a rajzfilmekben, hogy ha ráteszed egy lila papírra akkor csak a filmekben lesz azonnal lila, igazából nem. csak a levelek és a faágak színét veszi fel. ha színváltós kaméleont szeretnél, akkor válassz egy párduckaméleont (olyat is lehet is lehet kapni a chameleon farmon), az sokkal színesebb, és sokkal barátságosabb is. sokkal többe kerül, mint egy sisakos kaméleon, de aki szán rá, szerintem megéri, mert tényleg barátságosabbak, tudnak kötődni az emberekhez, és nagy a színválaszték is, valamint ők többet váltják a színüket, és akár pirosak vagy kékek is tudnak lenni (fajtától függ). belinkelem a chameleonfarm oldalát, ott teljes kezdőcsomagot is lehet vennni, igen jó áron. [link]
2021. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!