Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » VIDEÓVAL! Beteg a teknősöm?

VIDEÓVAL! Beteg a teknősöm?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek attól, hogy bármi baja lesz az egy hetes teknősömnek. A vize 28 fokos, az akváriuma 30 L-es, de pár hónap múlva veszek egy 100 L-est. A teknős 8 napos, eddig mindig ilyen szárított dolgokat kapott, de mindenhol olvastam, hogy az nem olyan jó, ezért ma (egy órája) kapott fagyasztott pontyot. Úgy ette, hogy csak na. :) Ugye kaphat pontyot?

Videó itt: http://www.youtube.com/watch?v=OMCh07VbshI&feature=youtu.be


Amúgy annyit hozzá teszek, hogy csak azért tettem ki ebbe a dobozba, hogy jobban látszódjon, ahogy úszik. Ebbe csak naponta tíz percet van, amíg eszik, hogy ne koszolja a vizét.

(a rossz minőségért bocsi.)

előre is köszi a válaszokat!



2012. máj. 25. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem,miből gondolod hogy beteg.Én nem látok rajta semmi furát.
2012. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép teki az, nincs semmi baj , a lénzeg hogy időnként adjál neki minél több bogarat,gelesztát, nyüvet,stb. attól lesz erős , én miután elkezdtem az enyémet száritott szarral etetni maghatlt.
2012. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

óh, tényleg nem?

most nagyon megkönnyebbültem.

amúgy azért gondoltam, mert nem tudom mennyire látszik a videón, de az egyik oldala úszás közben súrolja a doboz alját, míg a másik nem, és emiatt egy csomószor a hátára fordul. (3 másodpercnél látszódik jól)

2012. máj. 25. 19:30
 4/4 AlanLoyd ***** válasza:
Hi, megnyugodhatsz, semmi baja nincs a tekidnek. Szép egészséges, mozgékony, és ahogy írod is jó étvágyú. Egy beteg teki nem így viselkedik. Viszont szárított cuccot leszámítva a szívmixet ne adj neki, mert beteg lesz. Csak kizárólag fagyasztott, illetve nyers halat adj neki, csak így lesz erős. Gilisztát és egyéb férgeket csak mértékkel adj neki, mert nagyon zsírosak és könnyedén bajt okozhat a hírtelen elhízás is.
2012. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!