Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lesz vmi baja így az ékszer...

Lesz vmi baja így az ékszer teknősnek?

Figyelt kérdés
Ma hozták el nekem az ékszer teknőst viszont nem szereztem még be neki a víz melegítőt, mert úgy volt h jövőhéten hozzák. am minden meg van neki az akváriumban csak az nem, beteg lesz így h nem olyan hőmérsékletű vízben van, mint ami kellene neki? max jövőhéten tudom megvenni majd:S ja és még olyan kérdésem lenne, mert am még nem tartottam tekit, hogy kaptam hozzá olyat h vitamin cseppek, páncél erősítő, szemcsepp, hogy ezeket a vízébe kell rakni?

2012. máj. 26. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szobahőmérsékletű víz teljesen jó neki, nem kell vizmelegítő
2012. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ezeket a cseppeket a vízbe kellene csepegtetni, de nincs sok haszna, 2 tekim van, 1996_ban kaptam őket, még kicsik voltak, sosem adtam nekik tapszert, csak kaját, meg elő halat, azt szeretik elkapni a kádban, aztán széttépik, és megeszik. vizforgatójuk sincs, mert amekkorát ezek kakilnak, nem bírja a szűrő, hetente_kéthetente tisztítom az akváriumjukat, ha benne vannak, ilyenkor már kint vannak egy régi kádban az erkélyen. kaját sem kell nekik adni minden nap, ha elmegyek simán elvannak 1_2 hétig is, elég igénytelen állatök. Még nagyon nagyra megnőttek, nem olyan kicsi arányos zsebteki, mint a tied, ezek már komoly sérülést tudnak okozni, ha megharapnak.
2012. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha értem köszi, de am hát nem tom, mert a víz az nem igen szoba hőmérsékletű, mert meleg vizbe tettem bele, de viszont az elég hamar kihült ugye, a kezemmel meg is néztem és hát elég hideg, hát csak nem lesz beteg vagy ilyesmi, am 1 éves asszem kb
2012. máj. 26. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
gyerekek, tessék elfogadni, hogy az ékszerteknősök is telelnek (azért írom, mert nem kell állandóan az a 30 fok), képesek alkalmazkodni, nem hiába van megtiltva hogy elengedje őket a felelőtlen gazdi... amíg nem fagy be a víz, és fokozatosan szokik hozzá, egészségesebb lesz, mint amelyiket állandóan 30 fokon tartják... nem kell melegítő, se télen sem nyáron... kell nekik a téli lassabb, pihenő szezon is... 15 éve tartok teknősöket...
2012. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!