Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Újdonsült teknősgazdi vagyok....

Újdonsült teknősgazdi vagyok. Segítessz?

Figyelt kérdés

-Mire kell figyelni vele kapcsolatban?

-Mit adjak neki enni?

-Egész nap a terráriumban kell lennie?

-Hályog van a szemén, a héten visszük orvoshoz. Ez nagyon súlyos? Ugye nem lesz baja?


2012. jún. 10. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

- kishalat adj neki, ha pici a teki, akkor vágd fel kis darabkákra, h meg tudja enni...később maga fogja széttépni

annyit adj neki, amekkora a feje és a páncél kezdete közti távolság...nem kell túletetni

én kisállatboltban veszek nekik fagyasztott kishalat (100ft /csomag, és 1 csomagban kb 10 kishal van)

- kiveheted a terráriumból, de csak fél vagy 1 órára...tedd ki a padlóra, hadd mászkáljon...de figyelj rá, mert szeretnek elbújni... :D

- kapsz majd rá szemcseppet valószínűleg, meg fog gyógyulni


van még kérdésed?

am jó a link, amit az 1. válaszoló linkelt be

2012. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon jó a link, és a te válaszod is köszi.

Igazából az a bajom, hogy úgy találtuk a tekit. Valaki elengedte egy tóba, aminek a víze max. 10-12 fokos, ki tudja mennyi ideje volt ott.

Sárgafülű ékszertekiről van szó. A korát sem tudom, nem is értek hozzá :D Nem egyszerű.


A htévégén lesz csak rendes vízfűtős akváriuma, addig reggel-este viszem rá a meleg vizet. Ugye ennyitől nem lesz baja?

2012. jún. 11. 08:11
 4/7 anonim válasza:

hány cm-es a páncélja?

am nem kell neki nyáron melegítő, hiszen a levegő is vagy 30 °C-os :)

én pl télen sem használok melegítőt...odateszem őket a radiátorhoz


Előző voltam :)

2012. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8,5cm hosszában és kb. 8 keresztben is.
2012. jún. 19. 22:19
 6/7 anonim válasza:
neki már nem kell vízmelegítő :) szobahőmérséklet jó neki
2012. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi idős lehet? :D Bocsi, hogy ennyi kérdésem van, de még kicsit tanácstalan vagyok :D
2012. jún. 19. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!