Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gabona sikló elvan fagyaszto...

A gabona sikló elvan fagyasztott kaján teljesen?

Figyelt kérdés
és hol lehet a fagyasztott húst beszerezni
2012. jún. 28. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A gabonasikló legfőbb tápláléka az egér. Ráadásul a friss egér. Persze hallottam már olyant, hogy valaki fagyasztott egérrel etette, de nálam a friss kaja bevált, és biztosan jobb, mint amit a mélyhűtőből veszel ki.
2012. jún. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Tökéletesen elvan, évek óta ilyennel etetem a kígyóimat, és köszönik, jól vannak. Mégis mitől lenne rosszabb, ha le van fagyasztva? Nyilván nem kővé fagyottan kell odaadni azt az egeret, hanem fel kell melegíteni. Vagy olyan helyen kell venni, ahol lecsapják az egeret, amikor megveszed, akkor még "melegen" odaadhatod. Sokkal humánusabb és kényelmesebb előre leölt takarmányállattal etetni.
2012. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és a legtöbb állatkereskedésben lehet kapni fagyasztott egeret/patkányt, a kifejezetten hüllőkre szakosodottakban meg akár le is ütik neked, ha "frisset" veszel.
2012. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb a fagyasztott, megeszik és az egér sem szenved. Gyorsan hal meg, mert leütik és akkor még friss is, de nem kell a kis állatnak végigszenvednie, hogy egy ragadozó megöli. Nem retteg annyit szegény... :(
2012. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém a frissen él , a természetben is az van ,néha volt

hogy az egér már azelött meghalt mielött oda adtam volna ,

legtöbbször nem ette meg vagy ha igen fél orán át kellett ráncigálnom elötte .

2012. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Armagedon válasza:
nekem volt gabonasiklóm és én fagyastott egérrel etettem néha amikor lehetett akkor kishörcsöggel de az enyém megvolt fagyasztottal
2012. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!