Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen párt vegyek a sárgafülű...

Milyen párt vegyek a sárgafülű ékszerteknősömnek?

Figyelt kérdés
Van egy 4-5éves lány tekim a neve Julis :) és szeretnék egy fiút venni neki,de a kereskedésben csak picik vannak és felnőtt eladó példányok nincsenek a környékben.És ezzel kapcsolatosan azt akarom kérdezni,hogy most keresgéljek a neten hátha találok felnőtt hímet vagy vegyek egy picit és azt neveljem fel?A válaszokat előre is köszönöm.

#párt #ékszerteknős #sárgafűlü
2012. júl. 8. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt bizony Neked kell eldöntened! Az én első 2 tekim felnőtt korban kerültek hozzám, s már több,mint 10 éve nálam vannak. A másik párosomat kiskoruk óta nevelem én,jó látni,ahogy napról-napra nőnek. A kicsinek elég kb.40 literes akvárium, a nagyoknak már 250 literes van.

Jó nevelni a kicsiket,bár a nagy mellé lehet,hogy jobb volna egy ugyancsak nagy ,vagy legalábbis a kerskedésben kaphaónál nagyobbat venni. Elég sok van fent a neten!

2012. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké,de ha nem teszem be a kicsit a nagyhoz és úgy nevelném fel?
2012. júl. 8. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az egyértelmű!

Annál nincs jobb érzés.

2012. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat.:)Még egy utolsó kérdés hogy lehet megkülömböztetni a nemeket kiskorukban?
2012. júl. 8. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiskorban szinte sehogy,sajnos. De mindegy milyen neműt veszel egyformán aranyosak mind :-)
2012. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké,de szaporítani szeretném :D
2012. júl. 8. 15:57
 7/7 Ranctalpas válasza:
Kiskorban nem igazán lehet megkülönböztetni őket. Később a hímnek a farka hosszabb, a melső lábán a karom hosszabb és a haspáncél homorú, míg a nősténynek domború. Próbáld megkérdezni az állatkertben, hogy felnőtt hímet nem adnak-e örökbe? Én onnan kaptam 2-őt.
2013. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!