Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gekko vagy teknosbeka?

Gekko vagy teknosbeka?

Figyelt kérdés
Melyiket valasszam?Melyiket konnyebb tartani, ka kezdo vagyok?Melyikkel jovok ki olcsobban es melyiket lehet tobb napra magara hagyni, ha el kell utazzak par napra?
2012. júl. 9. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A madagaszkári nappaligekkót egyszer egy hétre magára hagytam. Beszórtam rengeteg tücsköt, a tücsköknek beraktam enni almát, meg banánt, meg petrezselymet és raktam be ilyen kis tojástartót a tücsköknek háznak.

Betettem 2 tál vizet, az egyiket magasra, a másikat alulra, a tál víz tetejére tettem 3-3db műanyag lefolyószűrőt hogy ha bele akarnak fulladni a tücskök a vízbe, azon ki tudjanak mászni.

Aztán amikor visszajöttünk egy hét mulva, hát kicsit meghízott a gekkó. Azon kívül más nem volt. Nem is hiányolt minket :/ Én meg úgy féltettem, néha eszembejutott nyaraláskor, hogy szegény gekkó mi lesz vele.


Tekim nincs.

2012. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem teknős sárgafülűékszerteknős
2012. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vörösfejű ékszerteknős ha jól megeteted 2 hétig is elvan de akkor jól megkell etetned és az a nagy előnye hogy nem kell neki innit cserélni viszont 3-4 naponta kell tisztítani de 5.nap már muszály kitisztítani...
2012. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!