Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szárazfoldi teknosomnek fot...

Szárazfoldi teknosomnek fot kukoricat és spenotot is adtam, most pedig alig mozog es csak fekszik a kövén, mit tudnék csinálni vele?

Figyelt kérdés
nagyon szereti a kukoricat de most olvasom hogy nem lehet adni neki. Regebben is adtam neki,...de most alig mozog,

2012. júl. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele a vízbe, lehet csak pihen. Nézd meg ha beleteszed úszik-e, vagy ott is csak egy helyben van.
2012. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez szarazfoldi. Ha belteszem vizbe kiakar maszni belole ,fel a viztol.
2012. júl. 23. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
ezért írtam, hogy tedd bele. Ha nem úszik ki, akkor beteg.
2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most evett a kezembol egy kis almat(es kicsit uritett is). Kapcsoltam fel neki lampat es elobujt...majd felmaszott a kovere, elkezdett razkodni (felizgult)
2012. júl. 23. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
szárazföldi nem úszik... centis vízbe teheted, szeretnek inni, meg pihenni is a vízben... az hogy a kaja okozhat-e ilyen állapotot nem tudom, mert kukoricát még nem adtam nekik soha... a főt répával nincs baj, azt nálam is gyakran eszik...
2012. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Es itt is...

Minek irtok baromsagokat, amivel kinyirja a szerencsetlent? (Tisztelet a kivetelnek!)


Szerencsetlen tekit kinyorod.... atyam ezt meg olvasni is faj, hogy mikkel eteted............ MIERT NEM OLVASTOK UTANA A GONDOZASUKROL MIELOTT MEGVESZITEK???????????????????


Paradicsom, salata,alma, eper stb... Mind TILOS!!!

Ezek megakadalyozzak a kalcium felszivodasat, ettol lesz puklis szerencsetlen allat pancelja, es nem sima, es szep lassan megdoglik.


Csak es kizarolag gazokkal szabad etetni: pl.: gyermeklancfu, utifo, lohere stb...


Sirva konyorgok, olyan ne ossza az eszt, aki nem ert hozza, mert akik olvassak azt hiszik helyes es a kedvencuk eletebe fog ez kerulni!!

2016. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!