Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tarajosteknős konkrétan...

Tarajosteknős konkrétan milyen vízinövénnyel táplálkozik?

Figyelt kérdés

Google-n csak ennyit találtam: "mindenféle vízinövénnyel". Ez mit takar?

Köszi a válaszokat!


2009. júl. 16. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A teknospark.hu-n ezt találtam: "Közönséges tarajosteknős - Elhelyezésük - A tarajosteknősök az ékszerteknősökhöz hasonlóan tarthatóak. Nagyon jó úszók, tehát igen nagy akvaterráriumot igényelnek. A víz hőmérséklete 23-28 Celsius-fok között legyen. Eledelként többféle állati eredetű anyag szóba jöhet (puhatestűek, halak, rovarok stb.). Növényi táplálékot ritkán fogadnak el. Ettől függetlenül néha megkínálhatjuk őket friss gyümölccsel vagy zöld növénnyel (pl. saláta vagy valamilyen vízi növény)." Szerintem ha vízi növényt akarsz neki adni, akkor egy akvarisztika boltban vagy kisállat-kereskedésben vehetsz neki bármilyet. Nekünk ugyan csak ékszerteknőseink vannak, de a legkisebb a hínárt szereti. :) Remélem tudtam egy kicsit segíteni, és szépen fejlődik majd a tekid!
2009. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2009. júl. 20. 09:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!