Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az Én egyik barátomnak van...

Az Én egyik barátomnak van egy teknőse, és már számtalanszor adott neki jobbnál jobb nevet, de mindig átkereszteli. Szerintetek, milyen név illik egy cuki, izgő-mozgó kislány tekinek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
hüvely matyi
2012. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szotyi, mint a Némó nyomában-bana tekinek:P Nekünk minden teknőst így hívnak, pedig nagy mocsári teknősök:D:D
2012. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Zizi,Mandula,Teki:) ennyi jutott eszembe 14/L
2012. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2#

Nekünk is ez volt minden teknösünk neve :D

2012. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos valami vicces, abszolút nem neki illő nevet adnék, az ilyesmik nekem mindig bejönnek. Pl. Özséb. :D Nem viccelek. Az ilyenek, hogy Szotyi, Teki, Lili, mittomén, aranyosak, de unalmasak, nem csodálom, hogy mindig átkereszteli őket. Vagy akkor már válasszon valami szép, különlegesen hangzó, nem túl gyakori női nevet, pl. Kornélia, vagy valami. Keressetek egy utóneves weboldalt, aztán lehet válogatni.
2012. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Legyen vmi vicces, olyan amit ha meghall valaki röhög és egész életére megjegyzi... igazából az oda nem illö nevek: pötyi,zsizsi,tuluka ;P
2012. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi!
2012. aug. 6. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Na igen, Szotyink nekünk is van :) Továbbá van egy Tekillánk, Franklinünk és Bonifácunk is.
2012. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek...:)
2012. aug. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!