Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az normálisha a teknőseimnekvi...

Szilvásgombóc kérdése:

Az normálisha a teknőseimnekviszket a fejük meg az elülső lábuk?

Figyelt kérdés
Sárgafülü ékszerteknősök. Még nem ivarérettek. Kb. ökölnagyságúak. Az egyik fiú másik lány. A fiú vakarja a fejét, a lány harapdálja az elülső lábát. Gondolom viszket nekik ahol megvakarják de aggódok hogy nem betegek e. Ha betegek irjátok le milyen betegségük van és hogy hogyan gyogyulhatnának meg. Esetleg teknősökkel is foglalkozò állatorvos teló számát is leirnátok.Köszi!

2012. aug. 7. 05:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
De szerintem vidd el az állat orvoshoz biztos ami biztos :)
2012. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek még sosem csináltak ilyet. Nincs valami a vízben,ami eddig nem volt? Ha nem változik szerintem is vidd el dokihoz.
2012. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy van valami a vizben. Az egyik barátomnak is van teknőse és azt mondta hogy normális. De ha ti azt mondjátok vigyem el állatorvoshoz akkor biztos ami biztos ráveszem anyut hogy elvigyük öket.
2012. aug. 8. 07:35
 4/11 A kérdező kommentje:
bár néha hapos egy kicsit a viz. :/
2012. aug. 8. 13:56
 5/11 anonim válasza:
Nekünk görög teknősünk van (szárazföldi), és az is szokta ezt csinálni, ha felborítják a ivóvizüket. Nincs valami növény a vízben? Ha van, nézd meg, hogy nem kezdett-e el rodhadni. Ha igen vegyétek ki. Több tippem nincs, csak az állatorvos. Amiénk akkor csinálja, amikor a víz koszos, és érintkezik a bőrével. (bár már mondtam, hogy a miénk görög)
2012. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek növenyeink ha bár voltak de megették a tekik, most mű növényeink vannak 2db
2012. aug. 10. 12:59
 7/11 Melmel ***** válasza:
ebben az időszakban az enyémek is folyamatosan vedlenek. ez nem csak a páncéljukra, hanem a bőrükre is jellemző. fejükről, lábaikról hártyaszerű bőrréteg válik le, melyet megesznek. ha egyedül van magáról, ha többen vannak egymásról is előszeretettel laharapdálnak.de az is lehet hogy csak a kajamaradékokat távolítja el.szerintem ha nem sebes a bőre akkor nem kell aggódnod
2012. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam kedves elöttem szólo hogy az hogy vedlenek együtt jár a növekedésükkel én nem ezért agódom de akkor lehet hogy tisztálkodás céljából csinálják a vakarózást mert nem sebesek.
2012. aug. 14. 21:08
 9/11 Melmel ***** válasza:
az is lehet hogy tisztálkodik. nem lehet hogy inkább a szemét próbálja vakarni?milyen gyakran csinálja?
2012. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hogy milyen gyakran? sokat de nem állandóan
2012. aug. 20. 18:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!