Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell tenni a tarajos...

Mit kell tenni a tarajos teknőssel, hogy a szobámnak ne legyen 2 nap alatt mocsár szaga?

Figyelt kérdés
Még tinédzser koromban kb 10 éve kaptam 2 ilyen teknőst egy 80*40 es akvaterráriumban tartottam őket, de a vizük kb 2-max 3 nap után förtelmes szagúvá és zavarossá vált, így megutáltam őket, és elajándékoztam... biztos gond volt, hogy nem volt víztisztítóm pl. Tehát ha most szeretném teknőstartásra adni a fejemet, mik azok amiket mindenképpen szerezzek be? akvaterráriumot már vásároltam 120*60*50 es méretben ez remélem elég lesz 2 tekinek, de nem szeretném, hogy megint megbüdösödjenek...

2012. aug. 14. 23:24
 1/1 Canibal válasza:

Helló!!!

Ajánlom figyelmedbe az Eheim-márkát.Kiváló minoségu víztisztító berendezéseket gyárt.Válassz mindig valamivel nagyobb teljesítményut,mint ami az akváriumodhoz szukséges+ajánlom figyelmedbe az UV-víztisztító berendezéseket,ebbol a JBL UV-tisztítókat ajánlom.A te akváriumod +/- 350 literes ehhez egy 18W UV berendezésre van szukséged és ha ezt kombinálod egy Eheim víztisztítóval akkor a tisztaság garantált. =) Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!